فروش ویژه کولر گازی

همین حالا تماس بگیر 09152608100

بازرگانی اسدی اولین هایپر ساختمانی شرق کشور

بازرگانی اسدی از سال 1385 با هدف رفع نیاز تمام اقلام ساختمانی و آشپزخانه مشتریان عزیز، فعالیت خود را آغاز نمود. هایپر اسدی دارای  6 نمایشگاه دائمی در 6 سالن، در مساحتی حدود 1600 متر مربع، انواع تجهیزات بهداشتی، تجهیزات آشپزخانه (هود، فر، سینک، گاز)،  تاسیسات ساختمانی، شیرآلات دستگیره، قفل و یراق آلات مختلف را ارائه می‌دهد.

افتخار داریم به‌عنوان نمایندگی رسمی برندهای مطرح، محصولات خود را به‌صورت اینترنتی، در دسترس هم‌وطنان عزیز در کل ایران قرار دهیم، هم‌اکنون با خیال آسوده هرکجا هستید، خرید خود را انجام دهید.

آدرس: مشهد بین پیروزی 27 و29 تلفن: 05138843131

شما را دعوت می‌کنیم با یک گردش مجازی در فروشگاه اسدی، مهمان ما باشید.

فروش پایان کار نیست آغاز یک تعهد است

شما با خریداری از مجموعه اسدی، جدا از گارانتی خود محصولات از طرف شرکت سازنده، از طرف مدیریت و مجموعه بازرگانی اسدی به مدت سال پیشتیبانی رایگان  را دریافت خواهید نمود.

بازرگانی اسدی یک هایپر مارکت بزرگ ساختمانی است که به تمام سازندگان ساختمان و شهروندانی که قصد بازسازی خانه شان را دارند انواع تجهیزات بهداشتی، تاسیسات ساختمانی، تجهیزات آشپزخانه، شیرآلات دستگیره و قفل و یراق آلات را ارایه می‌دهد.

بازرگانی اسدی نمایندگی یا عاملیت فروش بسیاری از شرکت های معتبر تولید کننده تجهیزات و تاسیسات ساختمانی بوده و با  پشتیبانی گسترده، گارانتی رسمی شرکت و گواهی اصالت کالا، حمل رایگان، امکان تسویه در محل تحویل امکان تامین انواع ساختمانکالای مورد نیاز شمارا با بهترین شرایط فراهم می سازد.

یکی دیگر از نکات مثبت فروش ساختمانکالا، امکان خرید اینترنتی (آنلاین) از طریق درگاه پرداخت سایت بازرگانی اسدی است که با احترام به وقت و زمان شهروندان و با توجه به شرایط قرنطینه و جلوگیری از همه گیری بیماری کرونا این امکان را برای شما ایجاد میکند که با خرید اینترنتی در منزل یا محل کار حس دلچسب یک خرید آنلاین را تجربه نمایید.

اگر در مشهد سکونت دارید با خرید اینترنتی از بازرگانی اسدی کالای مورد نظر به‌صورت رایگان به‌نشانی شما ارسال شده و نصب تجهیزات توسط سرویسکاران خبره و معتبر همراه با مجوز رسمی شرکت تولید کننده با مناسب‌ترین هزینه‌ی دستمزد انجام خواهد گرفت و شما بی هیچ نگرانی بابت وارد آمدن آسیب بر اثر ضربه خوردن یا افتادن کالا در هنگام حمل یا نصب غیر اصولی توسط سرویسکاران ناشی و بی تجربه، ساختمانکالای مورد نظر خود را در خانه خواهید داشت.

افزون بر این سرویسکاران بازرگانی اسدی پس از نصب، آموزش های اولیه استفاده از دستگاه ها و تجهیزات هوشمند را به شما خواهند داد.  پس هر وقت به ساختمانکالا نیاز دارید از یکی از راه‌های ارتباطی با بازرگانی اسدی تماس حاصل فرمایید. ما در خدمت شما هستیم.

بازرگانی اسدی، ساختمان کالای برتر شرق کشور

اگر از کنار فروشگاه بازرگانی اسدی عبور کرده باشید یا مطالب سایت و محتوای اینستاگرام این مجموعه رو دنبال می‌کنید حتما عبارت ساختمانکالا رو زیاد دیده و شنیده‌اید و شاید از خود یا همکاران ما پرسیده اید منظور از ساختمانکالا چیست؟

ساختمانکالا ترکیبی از دو واژه ساختمان و کالاست که به‌صورت اختصاصی توسط این بازرگانی ساخته و به کار برده می‌شود و یکی از شاخصه‌های بیانگر برند بازرگانی اسدی است.

ساختمانکالا به عبارتی همان کالای ساختمانی است و گویای این نکته است که بازرگانی اسدی تامین کننده انواع کالای مورد نیاز در ساختمان می‌باشد.

فروش پایان کار نیست

یکی از دلچسب ترین اتفاقات در بازرگانی اسدی رضایت مشتری از خرید کالای خود می باشد. بارها شاهد بازگشت مشتری برای خرید محصول دیگر یا تشکر و قدر دانی او از فروشندگانمان بوده ایم. این اتفاق بیشتر از هر چیز انگیزه فروشنده را برای ارائه خدمات، اطلاعات و راهنمایی مشتریان چند برابر می کند. افتخار این را داشته ایم که با مشورت کارشناسان فروش بازرگانی اسدی بسیاری از مشتریان محصول خود را بصورت حضوری و اینترنتی خریده اند. مشتری با اعتماد به اینکه کالای مورد نظرش بی کم و کاست و دقیقا بر اساس خواسته و انتخاب شخص مشتری و تعهدی که شرکت در باره کیفیت، گارانتی ، زمان تحویل و….می‌دهد در خانه می نشیند و سفارش می دهد.
«خانم بهرا» یکی از آدم های نازنین روزگاره که هر بار برای خرید می آید چشم ما را روشن و دل مان به دیدارش شاد می شه. ایشون مشتری دایمی دستگیره و یراق آلات بازرگانی اسدی هستند و الان دیگه اینقدر رابطه ایشون با همکاران راحت و صمیمی شده که به پیشنهادها و مشاوره های کارشناسان ما اعتماد کامل دارند و ما به داشتن چنین مشتری محترمی افتخار می‌کنیم.