فروش ویژه کولر گازی

همین حالا تماس بگیر 09152608100

فر توکار بهتره یا اون توستر

فر توکار بهتره یا اون توستر + بررسی تفاوت ها

فر توکار و اون توستر ازجمله لوازم برقی هستند که برای پخت‌وپز مورداستفاده قرار می‌گیرند. این دو دستگاه شباهت‌های بسیاری به یکدیگر دارند و برخی از افراد تفاوتی میان این دو دستگاه قائل نمی‌شوند. اما باید توجه داشته باشید که فرهای توکار و اون توسترها تفاوت‌های عمده‌ای با یکدیگر دارند. اکنون این سؤال ایجاد می‌شود که فر توکار بهتره یا اون توستر؟! هرکدام از این دستگاه‌ها کاربردهای متفاوتی داشته و برای منظور جداگانه‌ای مورداستفاده قرار می‌گیرند. در این مطلب از وب‌سایت اسدی کالا به بررسی تفاوت فر توکار با اون توستر پرداخته و به سؤالاتی از قبیل فرتوکار بهتره یا سولاردوم؟! پاسخ خواهیم داد. همچنین، به بهترین فرتوکار خارجی و بهترین فرتوکار ایرانی نیز اشاره خواهیم کرد. تفاوت‌های فر توکار و اون توستر را می‌توان به نوعی فرق فر توکار و روکار دانست. در ادامه مطلب برندهای محبوب اون توستر را نیز معرفی خواهیم کرد.

 

فر توکار

اون توستر

فضای موجود

دارای طبقات متعدد

محدود

ظرفیت

60 الی 110 لیتر

15 الی 60 لیتر

کارایی

پخت کیک، شیرینی، غذا و…

پخت گوشت، مرغ، غذا، کیک

میانگین قیمت

6 الی 40 میلیون تومان

6 الی 30 میلیون تومان

مصرف انرژی

زیاد

متوسط

بهترین برندها

داتیس، آلتون، بوش

داتیس، پارس خزر، سایا

 

مقایسه فضای موجود فر و اون توستر

یکی از بارزترین تفاوت‌های موجود در میان فر و اون توستر، فضای موجود و قابل استفاده در این دو دستگاه است. اون توسترها معمولاً در حجم‌های کمتری نسبت به فرهای توکار طراحی و تولید می‌شوند. بنابراین، طبیعی است که از فضای قابل‌استفاده کمتری نیز برخوردار باشند. از سویی دیگر، این دستگاه‌ها برای قرارگیری در آشپزخانه نیاز به مکان مشخصی ندارند. در مقابل، فرهای توکار نیازمند یک باکس مشخص در طراحی دکوراسیون آشپزخانه هستند. بنابراین، اگر به دنبال پاسخ مناسبی برای پرسش فر توکار بهتره یا اون توستر؟! هستید، بهتر است که به فضای موجود و قابل‌استفاده این دو دستگاه توجه داشته باشید. بدین ترتیب می‌توانید دستگاهی متناسب با فضای آشپزخانه خود تهیه کنید.

مقایسه ظرفیت فر و اون توستر

در پاسخ به پرسش فر توکار بهتره یا اون توستر؟!، بهتر است به مقایسه ظرفیت این دو دستگاه نیز بپردازید. اون توسترها معمولاً در ظرفیت‌های ۱۵ الی ۶۰ لیتر تولید و عرضه می‌شوند. در مقابل، فرهای توکار معمولاً از ظرفیت بیشتری برخوردار هستند. ظرفیت بیشتر فرهای توکار آن‌ها را برای آشپزی در حجم بالا و استفاده در قنادی‌ها و شیرینی‌پزی‌ها مناسب ساخته است. اما اگر به دنبال دستگاهی برای استفاده روزمره و طبخ غذا هستید، پیشنهاد می‌کنیم که از اون توسترها بهره ببرید

اون توستر بهتره یا فر توکار
اون توستر بهتره یا فر توکار

مقایسه کارایی

در ادامه پاسخ به پرسش فر توکار بهتره یا اون توستر، باید به مقایسه کارایی این دو دستگاه بپردازیم. به‌طور معمول، فرهای توکار جهت پخت انواع کیک‌ها و شیرینی‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرند. همچنین، برخی از فرهای توکار از قابلیت جوجه‌گردان نیز برخوردار هستند؛ بدین ترتیب، می‌توان از آن‌ها برای پخت مرغ و برشته کردن آن نیز استفاده کرد

اون توسترها از کارایی بیشتری نسبت به فرهای توکار برخوردار هستند؛ از این دستگاه‌ها می‌توان برای طبخ مواد غذایی، انواع شیرینی‌ها و پخت گوشت و مرغ نیز استفاده کرد. درواقع، اون توسترها را می‌توان نوعی اجاق گاز دانست که امکان پخت انواع غذاها را برای شما به ارمغان می‌آورند. بسیاری از افراد به دنبال پاسخ مناسبی برای این پرسش هستند که فر توکار خوبه یا توستر؟! جهت دست‌یابی به پاسخ مناسب برای این سوال شما عزیزان ابتدا باید نوع مصرف و نیاز خود را مشخص کرده و سپس اقدام به خرید دستگاه مناسبی بکنید.

مقایسه قیمت 

مقایسه قیمت فر توکار و اون توستر یکی از مهم‌ترین مواردی است که می‌تواند منجر به پاسخ مناسبی برای پرسش فر توکار بهتره یا اون توستر؟! بشود. به‌صورت کلی، اون توسترها را می‌توان دستگاه‌هایی مقرون‌به‌صرفه‌تر و اقتصادی‌تر نسبت به فرهای توکار دانست. البته، باید توجه داشته باشید که قیمت فرهای توکار و اون توسترها به عوامل و فاکتورهای متعددی بستگی دارد. ازجمله فاکتورهای مهم در تعیین قیمت این دستگاه‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  ظرفیت دستگاه
 •  تکنولوژی مورداستفاده در طراحی و تولید دستگاه
 •  برند فر توکار یا اون توستر
 • شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش
 • و

مواردی که در بالا ذکر کردیم، تنها بخشی از فاکتورهای مهم و تأثیرگذار در تعیین قیمت فر توکار و اون توستر هستند. با توجه به این فاکتورها می‌توانید دستگاهی متناسب با نیاز و بودجه خود را انتخاب و تهیه کنید. در فرآیند پاسخ به فر توکار بهتره یا اون توستر؟! و پس از تعیین حدود قیمتی فر توکار و اون توستر، بسیاری از افراد با این پرسش مواجه می‌شوند که اون توستر یا فر توکار چی بخرم؟! بهترین فر توکار یا اون توستر کدام است؟ دست‌یابی به پاسخ مناسب برای این پرسش‌ها به نوع نیاز و مورد مصرف شما عزیزان بستگی دارد.

مقایسه مصرف انرژی

جهت دست‌یابی به پاسخ مناسبی برای پرسش فر توکار بهتره یا اون توستر، باید به میزان مصرف انرژی این دو دستگاه نیز توجه داشته باشیم. فرهای توکار معمولاً از حجم بیشتری نسبت به اون توسترها برخوردار هستند. درنتیجه، از المنت‌های بیشتری در طراحی و تولید این دستگاه‌ها استفاده شده است. استفاده از المنت‌های بیشتر به نوبه خود منجر به افزایش مصرف انرژی فرهای توکار می‌شود. در مقابل، اون توسترها از المنت‌های کمتری برخوردار بوده و درنتیجه مصرف انرژی کمتری نسبت به فرهای توکار دارند.

فر توکار چی بخرم
فر توکار چی بخرم

مقایسه سهولت استفاده

سهولت استفاده از دستگاه یکی از مهم‌ترین مواردی است که در پاسخ به پرسش فر توکار خوبه یا اون توستر؟ می‌تواند تأثیرگذار باشد. هرکدام از این دستگاه‌ها از مزایا و معایبی برخوردار هستند؛ بنابراین، شما عزیزان می‌توانید با توجه به نوع نیاز خود دستگاهی را برای خرید و استفاده انتخاب کنید که از کارایی بیشتری برخوردار باشد. اون توسترها قابلیت جابه‌جایی را دارند و می‌توان به راحتی آن‌ها را به محل‌های دیگری منتقل کرد. اما در مقابل فرهای توکار در یک موقعیت مشخص قرار گرفته و قابلیت جابه‌جایی را ندارد.

مقایسه برند و خدمات پس از فروش

اگر به دنبال پاسخ مناسبی برای پرسش فر توکار بهتره یا اون توستر هستید؟! بهتر است به مقایسه برند و خدمات پس از فروش هرکدام از این محصولات بپردازید. انتخاب برندی مناسب که محصولات آن از کیفیت خوبی برخوردار باشند می‌تواند منجر به خریدی مناسب و به‌صرفه برای شما عزیزان شود. تفاوتی ندارد که قصد خرید فر توکار یا اون توستر را دارید؛ در هر صورت، بهتر است دستگاه موردنظر خود را از یک برند مشهور و معتبر تهیه کنید که دارای نمایندگی قانونی نیز باشد. وجود نمایندگی قانونی یک برند منجر به برخورداری شما عزیزان از خدمات پس از فروش مناسب خواهد شد. حالا که به پاسخ مناسبی برای پرسش فر توکار بهتره یا توستر؟! دست پیدا کردیم، بهتر است با بهترین برندهای عرضه‌کننده این محصولات آشنا شویم.

برندهای محبوب فر توکار

پس از دست‌یابی به پاسخ مناسبی برای پرسش فر توکار بهتره یا اون توستر؟! ممکن است تصمیم به خرید فر توکار بگیرید. امروزه مجموعه‌های بسیاری در سراسر جهان اقدام به تولید و عرضه فرهای توکار کرده‌اند. بسیاری از افراد هنگام خرید فر توکار با این پرسش مواجه می‌شوند که بهترین فر توکار کدام است؟! اگر شما نیز ازجمله این افراد هستید در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا بهترین و مشهورترین برندهای تولیدکننده فر توکار را به شما عزیزان معرفی کنیم. کسب آگاهی در این زمینه و آشنایی با بهترین برندهای تولیدکننده فر توکار شما عزیزان را قادر می‌سازد تا در هنگام خرید این دسته از دستگاه‌ها، انتخاب مناسب و مفیدی را تجربه کنید. ازجمله مشهورترین برندهای داخلی و خارجی تولیدکننده فر توکار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داتیس
 • اخوان
 • بوش
 • آلتون
 • آریستون
 • سینجر
بهترین فر توکار
بهترین فر توکار

برندهای محبوب اون توستر

گروهی از افراد در جست‌وجوی پاسخی مناسب برای پرسش فر توکار بهتره یا اون توستر؟! تصمیم به خرید اون توستر می‌گیرند. اگر شما نیز ازجمله این افراد بوده و قصد خرید اون توستر را دارید، بهتر است ابتدا با برندهای محبوب و پرفروش اون توستر در سراسر جهان آشنا شوید. با کسب آشنایی نسبت به این برندها می‌توانید با توجه به نیاز و میزان بودجه خود، اون توستر مناسبی را از برند معتبر و مشهوری انتخاب و خریداری کنید. ازجمله برندهای محبوب اون توستر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داتیس 
 • کاراجا
 • جنرال اینترنشنال
 • نوبل کینگ
 • پارس خزر
 • کوپکس
 • سایا 
 • و

سخن پایانی

در این مطلب از وب‌سایت اسدی کالا به بررسی تفاوت‌های میان فر توکار و اون توستر پرداختیم و پاسخ مناسبی برای پرسش فر توکار بهتره یا اون توستر؟ ارائه دادیم. این دو دستگاه از نظر کارایی، ظرفیت، میزان مصرف انرژی و قیمت تفاوت‌هایی نسبت به یکدیگر دارند. شما عزیزان می‌توانید با مطالعه این مطلب نسبت به تفاوت‌های این دو گروه از دستگاه‌های پخت و پز آگاه شده و گزینه‌ای مناسب را با توجه به نیاز و نوع مصرف خود انتخاب و خریداری کنید. اکنون که با مطالعه این مطلب به پاسخ مناسبی برای پرسش اون توستر بهتره یا فر توکار؟! دست پیدا کرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم که نسبت به خرید محصول مدنظر خود با بهترین قیمت اقدام کنید. شما عزیزان می‌توانید محصول موردنظر خود را با بهترین قیمت در وب‌سایت اسدی کالا مشاهده کرده و سپس نسبت به خرید آن اقدام کنید.

ممنون که در طول این مطلب با ما همراه بودید. لطفاً نظرات و تجربیات خود را در این حوزه با ما در میان بگذارید.

منابع

 • https://biknik.ir/the-bartar-built-in-oven/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *